Archiv článků - SPORT

Sport 14.11.2016

Komárek skončil třetí na mistrovství světa dřevorubců

Tento víkend se v německém Stuttgartu uskutečnilo Mistrovství světa v dřevorubeckých sportech STIHL Timbersports. Český zástupce Martin Komárek vybojoval bronzovou medaili.

Fotbal 19.8.2016

Mladá Boleslav získala v Teplicích tři body

Boleslavští vyhráli v Teplicích nad mužstvem, které v předchozích třech ligových zápasech neprohrálo a neobdrželo ani jednu branku. Vyhráli tak poprvé pod novým trenérem Leošem Kalvodou.

Fotbal 15.5.2016

Sigma dala Teplicím šestku, ale přesto sestupuje

Fotbalistům SK Sigma Olomouc se v závěrečném kole Synot ligy podařilo doma na Andrově stadionu jasně porazit Teplice. Hanáci zvítězili vysoko 6:0, ale přesto se s nejvyšší soutěží loučí. Jablonec totiž doma nedokázal porazit Příbram…

Sport 19.4.2016

Pro účast ve finále Juniorského maratonu si doběhli gymnazisté z Teplic

V pondělí v pravé poledne odstartoval v Ústí nad Labem jubilejní dvacátý ročník Juniorského maratonu. V chladném dubnovém počasí bojovalo v centru města na Kostelním náměstí o účast v celostátním finále 14 desetičlenných týmů.

Fotbal 9.4.2016

Vysočina v napínavém duelu zdolala Teplice

Fotbalisté Jihlavy po velmi dobrém výkonu dosáhli na vítězství proti Teplicím. Severočechy na svém stadiónu v ligovém utkání zdolali vůbec poprvé v historii.

Fotbal 19.3.2016

Baník doma prohrál s Teplicemi

Znovu dobře rozehrané utkání se baníkovcům nakonec nepovedlo dotáhnout do úspěšného konce. Nad Teplicemi sice vedli gólem Daniela Holzera 1:0, ale zkušení hosté vyrovnaný duel otočili dvěma góly ze standardních situací.

Fotbal 12.3.2016

Teplice s Mladou Boleslaví bez branek

Mladá Boleslav si po bezbrankové remíze odvezla z teplických Stínadel bod. Vzhledem k průběhu zápasu nutno říct, že Severočeši si zasloužili body tři, hlavně ve druhé půli totiž byli výrazně lepším mužstvem.

Sport 2.3.2016

RunCzech běžecká liga je kompletně zlatá

Země běhu zaslíbená. Takovým přívlastkem se může oprávněně pyšnit Česká republika. Všech sedm závodů RunCzech běžecké ligy se totiž od letošního roku může pyšnit zlatou známkou Mezinárodní asociace atletických federací (IAAF).

Sport 29.2.2016

V domovech pro seniory startuje velký cyklistický závod, nadšenci vyrazí z Pradědu do Prahy

Více než 250 seniorů z celé republiky se vydá 1. března na 393 kilometry dlouhou cyklistickou pouť z Pradědu do Prahy.

Fotbal 27.2.2016

Liberec jasně zvítězil v Teplicích

Slovan byl lepší už v prvním poločase, to se ale ještě gólově neprosadil. Ve druhé půli pak Liberec na hřišti kraloval.

Fotbal 20.2.2016

Plzeň získala tři body za jednobrankové vítězství nad Teplicemi

Vítězství Viktorii vystřelil kapitán Daniel Kolář už v páté minutě utkání a zůstává tak po dvou kolech jediným střelcem Západočechů v jarní části sezóny.

Fotbal 13.2.2016

Teplice o výhře nad Příbramí rozhodly již v prvním poločase

V 7. minutě otevřel skóre Hora, v 16. minutě se prosadil Ljevakovič. Teplice pak měly další šance, ty ale zastavil gólman Hruška.

Sport 27.1.2016

České ženské ragby skokanem roku

Příznivci ragby si v loňském roce přišli opravdu na své. Rok 2015 patřil díky mistrovství světa jednoznačně mužskému ragby a o skvěle sehrané duely nebyla nouze. Zajímavé věci se ale děly i v ženské kategorii tohoto sportu.

Sport 10.12.2015

RunCzech hledá 12 odvážných žen do nového ročníku projektu na podporu běhání

Organizátoři RunCzech běžecké ligy otevřeli další, již sedmý, ročník projektu Johnson & Johnson Women´s Challenge, jehož cílem je motivovat ženy k běhání. Do projektu se mohou přihlásit všechny ženy, které chtějí začít s běháním, nebo se v běhání zlepšit.

Fotbal 5.12.2015

Slovácko porazilo v přestřelce Teplice

Slovácko zvítězilo nad Teplicemi přesvědčivě 4:2, v závěru zápasu prýštily emoce na obou stranách, vyloučen byl hostující Fillo a za domácí Šumulikoski.

Fotbal 27.11.2015

Dukla doma jasně přehrála Teplice

Ve velmi ofenzivně laděném utkání Dukla zvítězila jasně 4:0. Celé utkání měli domácí jasnou převahu a gólů v síti soupeře mohlo být i více, nebýt dobrého výkonu hostujícího brankáře Slavíka.

Fotbal 22.11.2015

Z teplických Stínadel veze Jablonec další remízu

Jablonec se v probíhající ligové sezoně pomalu stává remízovým králem ligy. V zajímavém duelu získal další nerozhodný výsledek na teplických Stínadlech po remíze 2:2.

Fotbal 8.11.2015

Sparta porazila Teplice a udržela první místo v tabulce

Sparťané sice proti Teplicím nezačali ideálně, svou herní převahu ale dokázali rychle zužitkovat, otočit skóre a Severočechy porazit 3:1.

Sport 4.11.2015

Registrace 20. ročníku Juniorského maratonu otevřeny

Úterní půlnoc je okamžikem spuštění registrace na jubilejní 20. ročník Juniorského maratonu. Jeho semifinálová kola se uskuteční v dubnu příštího roku po celé České republice.

Fotbal 1.11.2015

Slavia veze po šesti letech vítězství ze Stínadel

Poměrně vyrovnaný a remízový zápas nakonec rozhodla ve svůj prospěch Slavia, když se v 86. minutě ujala střela Jiřího Bílka.