Archiv článků - KULTURA

Post
Hudba 24.2.2013

Habera: Tahle fanynka má "guľe"! A Farna jenom zírala...

Porotce SuperStar Pavol Habera si dělal legraci z kolegyně Ewy Farne. Jedna ze soutěžících pěvecké soutěže se totiž rozhodla zpívat písničku právě od Farne...


Post
Hudba 23.2.2013

František Nedvěd přichází o sluch. Co bude dál?

František Nedvěd (65) má stále zdravotní potíže. Společně se svým bratrem Janem (66) ale úspěšně všechny neduhy překonávají a jejich životy jsou jedno velké turné!


Post
Hudba 22.2.2013

Kamil Střihavka v úžasné formě. Vděčí za ni pejskům

Populární rocker Kamil Střihavka nám poskytl recept na věčné mládí a pozvánku na koncert.


Post
Film 18.2.2013

Babovřesky hlásí rekord v návštěvnosti. Vidělo je 140 tisíc diváků

Nová komedie Zdeňka Trošky Babovřesky, jejímž generálním partnerem je TV Nova, vstoupila v uplynulém týdnu úspěšně do kin. Za první víkend film zhlédlo rekordních 140 236 diváků. Babovřesky se tak staly nejúspěšnějším českým filmem premiérového víkendu.


Post
Televize 10.2.2013

Nova chystá revoluci hokej ve 3D

Pokud někdo měl dojem, že hokejistům už nemůže fandit víc, Nova ho brzo přesvědčí o opaku. Poté, co získala exkluzivní práva na olympiádu v Soči, chystá hokejovou revoluci.


Post
Televize 10.2.2013

Pecka v SuperStar: Rastaman Michal Šeps se vrací

Jeden z nejkontroverznějších soutěžících, které kdy SuperStar v Česku a na Slovensku zažila, se objeví i v nové SuperStar. Michal Šeps (18) se vrací na scénu.


Post
Hudba 8.2.2013

Zpěváka Pavla Bobka trápí bolesti: Nemůže skoro chodit

Zdravotní stav Pavla Bobka (75) je velice vážný. V uplynulých letech prodělal několik operací, teď ho trápí jeho nohy. Zpěvák se tak musí několikrát do týdne nechat odvést do nemocnice.


Post
Hudba 5.2.2013

Žebřík 2012: Nejvíc nominací mají Kryštof, UDG a Tomáš Klus

Z lednového hlasování v anketě Žebřík vyplynulo, že největší šanci na konečný úspěch má skupina Kryštof, která získala čtyři nominace, včetně umístění Richarda Krajča mezi nejlepšími zpěváky. Těsně za nimi jsou Tomáš Klus a UDG, figurující ve třech kategoriích.


Post
Televize 5.2.2013

Šok v SuperStar: Kat Habera potkal svého fanatického fanouška

Porotce SuperStar Pavol Habera je známý tím, že nechodí kolem horké kaše a účastníky show často zpraží drsnou, ale spravedlivou kritikou. Tentokrát mu ale došla slova…


Post
Hudba 31.1.2013

Divokej Bill: Drogy jsou minulost, ale trávu hulíme tu nejlepší

Divokej Bill slaví 15. narozeniny, takže pozvánku na chat se čtenáři Prásku byla automatická. Kluci se poprali s odpověďmi se ctí. Kontrovezní témata jim starosti rozhodně nedělala.


Post
Film 30.1.2013

Patrasová a Vorlíček: Němci nám kradou Arabelu

Stejně tak jako pohádku Popelka, chtějí Němci natočit i český seriál Arabela. Nepočítají ale s českými herci. To se nelíbí jak autorovi Václavu Vorlíčkovi (82), tak ani představitelce princezny Xénie Dagmar Patrasové (56).


Post
Umění 28.1.2013

Zemřel autor českých bankovek Oldřich Kulhánek

Ve věku nedožitých 73 let zemřel v pondělí ráno grafik a autor současné podoby českých bankovek Oldřich Kulhánek. V pondělí o úmrtí informoval Aleš Nevečeřal z pražské Galerie Hollar, které Kulhánek několik let předsedal.


Post
Divadlo 28.1.2013

Havlovou smrt manžela stále trápí. Divadlo ji však vrací chuť žít

Pro herečku Dagrmar Havlovou (59) je a vždy bylo divadlo srdeční záležitostí. Teď, třináct měsíců po smrti milovaného manžela, se zdá, že se právě díky divadlu opět usmívá a do života se jí vrací radost.


Post
Hudba 26.1.2013

David Koller si plní sen. Víme jaký

David Koller (52) už brzy vyrazí na turné po českých a moravských divadlech. Představí fanouškům své písně ve speciálních akustických úpravách.


Post
Kultura 25.1.2013

Ewo Farná, jsi trapná! To vzkázala porotě uražená Jolanka

O tom, jak drsná někdy umí být cesta za snem, se přesvědčila na castingu nové SuperStar soutěžící Jolana Sandorová ze Slovenska.


Post
Film 22.1.2013

Režisér Menzel dokončil komedii Donšajni, premiéra se chystá na květen

Jiří Menzel dostříhal svou novou komedii s názvem Donšajni, což byl původně pracovní název filmu, snímek se měl původně jmenovat Sukničkáři, ale režisér měl pocit, že pod tím názvem by lidé hledali více vulgarity. Film by měl mít premiéru 30. května.


Post
Televize 21.1.2013

Roman Šebrle hraje v Ordinaci: Objeví se v nahé scéně

Jeden z nejlepších desetibojařů všech dob Roman Šebrle (38) si zahrál v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. O jakou roli jde?


Post
Hudba 20.1.2013

Kapely podpoří v neděli Karla Schwarzenberga koncerty zdarma

Nightwork, Olympic, WWW, Čechomor, Sto zvířat a desítky dalších interpretů zaplní v neděli večer kluby po celé republice při koncertech v rámci akce Nedělní noc s Karlem.


Post
Kultura 17.1.2013

Jirásková bude pohřbena v Malenicích! Podskalského syn souhlasil

Dnešním dnem už je konečně jasné, jak to bude se sobotním pohřbem herečky Jiřiny Jiráskové (†81), která zemřela v pondělí 7. ledna.


Post
Hudba 16.1.2013

Proč Tomáš Klus neuspěl v SuperStar? Víme, kdo ho poslal domů

Hudební show SuperStar se vrací s novými talenty, moderátory a v nové podobě už na jaře. Věděli jste ale, že v minulých letech se v soutěži snažil prosadit například i Tomáš Klus? Víme, kdo ho poslal "hrát do klubů".


<< < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 > >>

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA