SPORT / Fotbal

Popis:
16.12.2018

Teplice opět vyhrály, tentokrát to odnesl Zlín

TEPLICE / ZLÍN

Parádní závěr podzimu Teplice v sobotu odpoledne vyšperkovaly výhrou nad šestým Zlínem. O tři body se svými góly zasloužili Moulis a Hora.

Domácí nemohli do hry nasadit nemocného Vaněčka, v útoku tak byl stejně jako na Spartě Jindráček, kterého měli za úkol co nejvíce podporovat záložníci.

A to se jim dařilo, Teplice byly od začátku zápasu aktivnějším celkem. Postupem času si vypracovávaly celou řadu dobrých příležitostí. Trubač a další je spálili, ale Moulis se ve 30. minutě nemýlil, podobně jako na Letné skóroval z ostrého úhlu levou nohou. O devět minut později ale Teplické zmrazil hlavičkující Vyhnal. Vyrovnávající branka domácí celek trošku utlumila.

Ve druhém poločase se na měkkém terénu odehrával hlavně boj. Vítězný gól obstaral centrující Krob a ve skluzu pohotově střílející Hora. To se psala 65. minuta duelu. Zlínští na zvrat neměli sílu ani kvalitu, v závěr utkání „žlutomodří“ další tři body uhájili a v kabině si mohli společně zazpívat tradiční „Vysoký jalovec“. 

Svěřenci trenéra Stanislava Hejkala ze tří posledních podzimních duelů získali plný počet bodů a na šestý Zlín ztrácejí pět bodů.

FK Teplice - FC Fastav Zlín 2:1 (1:1)

Branky: 30. Moulis, 65. Hora - 39. Vyhnal
ŽK: 20. Ljevaković - 18. Gajić, 45. Vyhnal
Rozhodčí: Nenadál - Černý, Leška
Diváci: 1543

FK Teplice: Grigar - Vondrášek, Jeřábek, Král, Krob - Hora (88. Čmovš), Ljevaković, Kučera, Moulis (81. Hošek) - Trubač (70. Hyčka) - Jindráček

FC Fastav Zlín: Dostál - Bačo (40. Hronek), Buchta, Gajič - Hnaníček (86. Jakubov), Podio, Jiráček, Bartošák - Vyhnal, Beauguel, Poznar (79. Železník)

Autor / zdroj: fkteplice.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Kontroly hazardu v Ústeckém kraji nepolevují

Dalších třináct nelegálně provozovaných herních zařízení, tzv. kvízomatů, zadrželi v uplynulých dnech ústečtí celníci.

Post

Teplice budou ve dnech od 8. do 10. února patřit čokoládě

Milovníci sladkého a čokolády by neměli ve dnech 8. až 10. února chybět v obchodním centru Galerie v Teplicích, kde se uskuteční Čokoládový festival.

Post

Hasiči mají za sebou rušnou Silvestrovskou noc

Celkem 176 požárů zaměstnalo hasiče v České republice během silvestrovských oslav. To je o 27 víc než v loňském roce a o 63 víc než v roce předloňském

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA