KULTURA / Ostatní

25.1.2013

Ewo Farná, jsi trapná! To vzkázala porotě uražená Jolanka

O tom, jak drsná někdy umí být cesta za snem, se přesvědčila na castingu nové SuperStar soutěžící Jolana Sandorová ze Slovenska.

Sedmnáctiletá dívka přišla trojici porotců zazpívat hit Michaela Jacksona, ale její vystoupení skončilo absolutním debaklem.

Prvním z porotců, který se okamžitě projevil, byla Ewa Farna. Ta se s utrpením ve tváři hned po pár tónech otočila ke zpěvačce zády.

Druhou ránu zasadil Jolaně Ondřej Soukup, jehož slova překládal pobaveně do slovenštiny Pavol Habera.

Reakce dívky na sebe nenechala dlouho čekat. Hned v zákulisí spustila proud emocí, když prohlásila o Ondřejovi: "Dělal ze sebe debila!" ...a o Ewě ..."Podle mě byla trapná". Poté neovládla slzy a vyplakala se přímo před kamerami.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Plzeň v Teplicích jen remizovala

Svěřenci trenéra Pavla Vrby vedli po prvním poločase zásluhou krásné rány Lukáše Kalvacha, nicméně dobře hrající Teplice dokázaly ve druhém poločase v

Post

Expedice Tomáše Petrečka se na K2 dostala do výšky 8100 m.n.m. bez použití kyslíku

Výprava ve složení Tomáš Petreček, Marek Novotný a Pavol Lupták vyrazila v půlce července do pákistánské části Himalájí. Trojice měla v plánu usilovat

Post

Baník opět doma prohrál, body vezou domů Teplice

Ani napodruhé to doma Baníku v této sezoně nevyšlo a prohrál s Teplicemi 0:1. Navzdory tlaku, šancím i možnosti kopat penaltu.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA