KULTURA / Ostatní

17.1.2013

Jirásková bude pohřbena v Malenicích! Podskalského syn souhlasil

Dnešním dnem už je konečně jasné, jak to bude se sobotním pohřbem herečky Jiřiny Jiráskové (†81), která zemřela v pondělí 7. ledna.

„Jsem poslední, kdo by mu chtěl bránit,“ říká Zdeněk Podskalský (44).

Jirásková si přála být pohřbena vedle svého životního partnera Zdeňka Podskalského (†70) na hřbitově v jihočeských Malenicích. Doposud však nebylo jasné, zda se jí přání splní. „Já jsem poslední, kdo chce chránit její důstojnost. Ona musí být co nejdřív pohřbená a se vší důstojností,“ řekl Podskalského syn Zdeněk.

„Tomu pohřbení v rodinné hrobce bránit rozhodně nebudu. Jen vše musí být právně vyřízeno, jelikož například závěť ještě nebyla otevřena," dodal Podskalský.

Tento týden proběhla v Praze zádušní mše, na které zazpívala Lucie Bílá. Už minulý týden se s herečkou rozloučila veřejnost a kolegové v Divadle na Vinohradech.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Kontroly hazardu v Ústeckém kraji nepolevují

Dalších třináct nelegálně provozovaných herních zařízení, tzv. kvízomatů, zadrželi v uplynulých dnech ústečtí celníci.

Post

Teplice budou ve dnech od 8. do 10. února patřit čokoládě

Milovníci sladkého a čokolády by neměli ve dnech 8. až 10. února chybět v obchodním centru Galerie v Teplicích, kde se uskuteční Čokoládový festival.

Post

Hasiči mají za sebou rušnou Silvestrovskou noc

Celkem 176 požárů zaměstnalo hasiče v České republice během silvestrovských oslav. To je o 27 víc než v loňském roce a o 63 víc než v roce předloňském

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA