KULTURA / Ostatní

17.1.2013

Jirásková bude pohřbena v Malenicích! Podskalského syn souhlasil

Dnešním dnem už je konečně jasné, jak to bude se sobotním pohřbem herečky Jiřiny Jiráskové (†81), která zemřela v pondělí 7. ledna.

„Jsem poslední, kdo by mu chtěl bránit,“ říká Zdeněk Podskalský (44).

Jirásková si přála být pohřbena vedle svého životního partnera Zdeňka Podskalského (†70) na hřbitově v jihočeských Malenicích. Doposud však nebylo jasné, zda se jí přání splní. „Já jsem poslední, kdo chce chránit její důstojnost. Ona musí být co nejdřív pohřbená a se vší důstojností,“ řekl Podskalského syn Zdeněk.

„Tomu pohřbení v rodinné hrobce bránit rozhodně nebudu. Jen vše musí být právně vyřízeno, jelikož například závěť ještě nebyla otevřena," dodal Podskalský.

Tento týden proběhla v Praze zádušní mše, na které zazpívala Lucie Bílá. Už minulý týden se s herečkou rozloučila veřejnost a kolegové v Divadle na Vinohradech.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Plzeň v Teplicích jen remizovala

Svěřenci trenéra Pavla Vrby vedli po prvním poločase zásluhou krásné rány Lukáše Kalvacha, nicméně dobře hrající Teplice dokázaly ve druhém poločase v

Post

Expedice Tomáše Petrečka se na K2 dostala do výšky 8100 m.n.m. bez použití kyslíku

Výprava ve složení Tomáš Petreček, Marek Novotný a Pavol Lupták vyrazila v půlce července do pákistánské části Himalájí. Trojice měla v plánu usilovat

Post

Baník opět doma prohrál, body vezou domů Teplice

Ani napodruhé to doma Baníku v této sezoně nevyšlo a prohrál s Teplicemi 0:1. Navzdory tlaku, šancím i možnosti kopat penaltu.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA