KULTURA / Ostatní

14.1.2013

Michael Hofbauer před smrtí: Mám strach z krutého umírání

Michael Hofbauer (†49), kterého proslavila role Osvalda ve filmu Lucie, postrach ulice, před smrtí řekl, že se bojí krutého umírání. Herec ve čtvrtek zemřel kvůli selhání plic.

Šest let bojoval s rakovinou. O smrti se nebál mluvit, ale strach měl. „Smrti se nebojím, jednou to přijít musí. Ale mám strach z bolesti, z krutého umírání,“ svěřil se Michael Hofbauer deníku Aha! pár týdnů předtím, než zemřel.

Do poslední chvíle ale věřil, že se uzdraví a vrátí se před kameru. Herec známý jako Osvald z filmu Lucie, postrach ulice ve čtvrtek skonal v nemocnici. Selhaly mu plíce. Jeho tělo bylo zákeřnou nemocí velmi oslabené.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Plzeň v Teplicích jen remizovala

Svěřenci trenéra Pavla Vrby vedli po prvním poločase zásluhou krásné rány Lukáše Kalvacha, nicméně dobře hrající Teplice dokázaly ve druhém poločase v

Post

Expedice Tomáše Petrečka se na K2 dostala do výšky 8100 m.n.m. bez použití kyslíku

Výprava ve složení Tomáš Petreček, Marek Novotný a Pavol Lupták vyrazila v půlce července do pákistánské části Himalájí. Trojice měla v plánu usilovat

Post

Baník opět doma prohrál, body vezou domů Teplice

Ani napodruhé to doma Baníku v této sezoně nevyšlo a prohrál s Teplicemi 0:1. Navzdory tlaku, šancím i možnosti kopat penaltu.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA