KULTURA / Televize

10.2.2013

Pecka v SuperStar: Rastaman Michal Šeps se vrací

Jeden z nejkontroverznějších soutěžících, které kdy SuperStar v Česku a na Slovensku zažila, se objeví i v nové SuperStar. Michal Šeps (18) se vrací na scénu.

Dva roky poté, co ho diváci viděli na obrazovce Novy, přichází zpátky jeho chvíle. Rebelský rastaman Michal Šeps budil u diváků nadšení, ale i pohoršení. Svému reggae ale zůstal věrný. Jak se jeho hudební schopnosti vytříbily, budou moci diváci posoudit už dnes večer ve 20:2 na televizi Nova.

Šepsovi SuperStar přinesla nejen slávu a úspěch v hudební branži, ale lásku. Během soutěže se dal dohromady s další účastnicí Alžbětou Kolečkářovou (20). Vztah jim bohužel vydržel jen pár měsíců. Michal byl pro Bětku moc mladý.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Plzeň v Teplicích jen remizovala

Svěřenci trenéra Pavla Vrby vedli po prvním poločase zásluhou krásné rány Lukáše Kalvacha, nicméně dobře hrající Teplice dokázaly ve druhém poločase v

Post

Expedice Tomáše Petrečka se na K2 dostala do výšky 8100 m.n.m. bez použití kyslíku

Výprava ve složení Tomáš Petreček, Marek Novotný a Pavol Lupták vyrazila v půlce července do pákistánské části Himalájí. Trojice měla v plánu usilovat

Post

Baník opět doma prohrál, body vezou domů Teplice

Ani napodruhé to doma Baníku v této sezoně nevyšlo a prohrál s Teplicemi 0:1. Navzdory tlaku, šancím i možnosti kopat penaltu.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA