KULTURA / Televize

21.1.2013

Roman Šebrle hraje v Ordinaci: Objeví se v nahé scéně

Jeden z nejlepších desetibojařů všech dob Roman Šebrle (38) si zahrál v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. O jakou roli jde?

Diváci Romana uvidí v premiérových dílech seriálu, které vysílá od 29. ledna ve 20:20 TV Nova, jako VIP pacienta. „Nabídka zahrát si v Ordinaci mě hodně překvapila. Chvilku jsem se rozmýšlel, pak si nechal zaslat scénář a uviděl, že budu hrát se svou kamarádkou Bárou Štěpánovou. Tak jsem se rozhodl, že do toho půjdu. Vyzkoušet se má všechno,“ řekl Šebrle, který měl zpočátku velkou trému.

„Pak to ale ze mě všechno spadlo. Spolupráce s herci byla výborná, potvrdilo se mi, že tu jsou samí dobří lidé. Cítil jsem se tu skvěle,“ dodal sportovec.

Během natáčení došlo i na nahou scénu. „Svléknout se před kamerou mi problém nedělalo, přeci jenom to bylo do půli těla. Jediným problémem bylo to, že po Olympiádě jsem dlouho necvičil a svaly šly dolů, takže to nebylo takové, jak si pan režisér představoval,“ smál se Šebrle.

A jak by desetibojař ohodnotil svůj herecký výkon? „Myslím si, že je to takový úplný průměr, snad to nebude strašný propadák, ale taky asi nic výrazného. Prosím diváky, aby ke mně byli shovívaví," uzavřel atlet.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Plzeň v Teplicích jen remizovala

Svěřenci trenéra Pavla Vrby vedli po prvním poločase zásluhou krásné rány Lukáše Kalvacha, nicméně dobře hrající Teplice dokázaly ve druhém poločase v

Post

Expedice Tomáše Petrečka se na K2 dostala do výšky 8100 m.n.m. bez použití kyslíku

Výprava ve složení Tomáš Petreček, Marek Novotný a Pavol Lupták vyrazila v půlce července do pákistánské části Himalájí. Trojice měla v plánu usilovat

Post

Baník opět doma prohrál, body vezou domů Teplice

Ani napodruhé to doma Baníku v této sezoně nevyšlo a prohrál s Teplicemi 0:1. Navzdory tlaku, šancím i možnosti kopat penaltu.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA