KULTURA / Hudba

Popis:
16.3.2016

Dolls In The Factory mění sestavu a natáčí desku

Začátkem letošního roku se kapela Dolls In The Factory, dostala do nové fáze. Po odchodu jejich zpěváka Miraie, který spustil sólový projekt, stál zbytek kapely před rozhodnutím o nadcházející budoucnosti. Po delším tápání a hledání však nyní přichází jasné rozuzlení.

Dolls In The Factory na svých stránkách aktuálně oznamují natáčení nové desky. Hodlají tak navázat na své předchozí úspěchy jako bylo například umístění jejich písně Believe z jejich debutového alba Statues v soundtracku k filmu Křídla Vánoc, předskakování populárním Kryštof Richarda Krajča na jejich Inzerát tour, účast na putovním festivalu Back to school s kapelami Atmo music, Chinaski a Prague Conspiracy, vítězství v hitparádě rádia Rock zone nebo finálové umístění v talentových soutěžích Spark Fresh Blood a RGM Mercedes Benz. Po tom co do svých kruhů kytarista Ondra a basák Martin přivítali nového bubeníka Davida takřka ihned začali tvořit a výsledkem je devět zcela nových písní v podobě demosnímků a naplánované natáčení nadcházejícího alba.

Hledání zpěváka, které skupina vyhlásila na svém webu, je tak poslední chybějící součástkou do startu nové éry téhle mladé kapely. Nám tedy zbývá jen sledovat vývoj a věřit, že toto uskupení obnoví úspěchy z éry předchozí.

Autor / zdroj: Kateřina Tkáčová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Hasiči mají za sebou rušnou Silvestrovskou noc

Celkem 176 požárů zaměstnalo hasiče v České republice během silvestrovských oslav. To je o 27 víc než v loňském roce a o 63 víc než v roce předloňském

Post

Elektromobily lze nově rychlodobít také u teplického Kauflandu

Nejnovější lokalitou řetězce Kaufland, kde lze nalézt rychlé dobíjení pro elektromobily, jsou Teplice. Kaufland ve spolupráci s ČEZ i tady nabízí záka

Post

Teplice opět vyhrály, tentokrát to odnesl Zlín

Parádní závěr podzimu Teplice v sobotu odpoledne vyšperkovaly výhrou nad šestým Zlínem. O tři body se svými góly zasloužili Moulis a Hora.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA