KULTURA / Hudba

26.1.2013

David Koller si plní sen. Víme jaký

David Koller (52) už brzy vyrazí na turné po českých a moravských divadlech. Představí fanouškům své písně ve speciálních akustických úpravách.

Turné volně naváže na unikátní koncertní projekt z jara loňského roku, kdy Koller odehrál vyprodané koncerty s komorním tělesem Agon Orchestra. Zatímco tehdy zněly skladby ve velkolepých aranžích dechů a smyčců, letošní akustické koncerty nechají vyniknout křehké kráse Kollerových melodií a textů.

„Úžasný a nečekaný návrat k folku a k hudebním kořenům jsem vnímal kdysi s Nirvanou a jejím slavným unplugged koncertem. Už tehdy jsem měl touhu si to někdy také zkusit. Zatím jsme vždy hráli "elektricky", sice třeba s orchestrem, ale úplně akusticky ještě nikdy. Teprve teď poprvé pojedeme koncerty bez rudých oček Maršálů,“ řekl Koller.

Playlist vystoupení v českých a moravských divadlech bude těžit především z repertoáru Kollerbandu. „Vedle věcí Kollerbandu zahrajeme také akustické verze písní z mých sólových alb i z repertoáru kapel, ve kterých jsem působil,“ dodal bývalý člen Lucie.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Plzeň v Teplicích jen remizovala

Svěřenci trenéra Pavla Vrby vedli po prvním poločase zásluhou krásné rány Lukáše Kalvacha, nicméně dobře hrající Teplice dokázaly ve druhém poločase v

Post

Expedice Tomáše Petrečka se na K2 dostala do výšky 8100 m.n.m. bez použití kyslíku

Výprava ve složení Tomáš Petreček, Marek Novotný a Pavol Lupták vyrazila v půlce července do pákistánské části Himalájí. Trojice měla v plánu usilovat

Post

Baník opět doma prohrál, body vezou domů Teplice

Ani napodruhé to doma Baníku v této sezoně nevyšlo a prohrál s Teplicemi 0:1. Navzdory tlaku, šancím i možnosti kopat penaltu.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA