KULTURA / Hudba

20.1.2013

Kapely podpoří v neděli Karla Schwarzenberga koncerty zdarma

ČR

Nightwork, Olympic, WWW, Čechomor, Sto zvířat a desítky dalších interpretů zaplní v neděli večer kluby po celé republice při koncertech v rámci akce Nedělní noc s Karlem.

Více než 60 klubů v českých a moravských městech nabídne 20. ledna přes 100 interpretů – Nedělní noc s Karlem bude opravdu vydatná.

Ivan Hlas, Michal Prokop, Nightwork, Olympic, Čechomor, Tata Bojs, Hudba Praha, Sunflower Caravan, Garage, The Tap Tap, Václav Koubek a mnoho dalších účinkujících, kteří chtějí svým vystoupením podpořit Karla Schwarzenberga v druhém kole prezidentské volby, stále přibývá.

David Gaydečka, spoluorganizátor klubové noci, k tomu dodává: „Jsme rádi, že se takové množství klubů a hudebníků do této akce připojilo. Karel Schwarzenberg má velkou podporu a věříme, že se umělcům podaří přesvědčit nerozhodnuté voliče o tom, že se blíží zásadní rozhodnutí“.

Aktuální informace lze najít na stránkách volimkarla.cz/nedelninocskarlem/.


Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Plzeň v Teplicích jen remizovala

Svěřenci trenéra Pavla Vrby vedli po prvním poločase zásluhou krásné rány Lukáše Kalvacha, nicméně dobře hrající Teplice dokázaly ve druhém poločase v

Post

Expedice Tomáše Petrečka se na K2 dostala do výšky 8100 m.n.m. bez použití kyslíku

Výprava ve složení Tomáš Petreček, Marek Novotný a Pavol Lupták vyrazila v půlce července do pákistánské části Himalájí. Trojice měla v plánu usilovat

Post

Baník opět doma prohrál, body vezou domů Teplice

Ani napodruhé to doma Baníku v této sezoně nevyšlo a prohrál s Teplicemi 0:1. Navzdory tlaku, šancím i možnosti kopat penaltu.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA