KULTURA / Hudba

20.1.2013

Kapely podpoří v neděli Karla Schwarzenberga koncerty zdarma

ČR

Nightwork, Olympic, WWW, Čechomor, Sto zvířat a desítky dalších interpretů zaplní v neděli večer kluby po celé republice při koncertech v rámci akce Nedělní noc s Karlem.

Více než 60 klubů v českých a moravských městech nabídne 20. ledna přes 100 interpretů – Nedělní noc s Karlem bude opravdu vydatná.

Ivan Hlas, Michal Prokop, Nightwork, Olympic, Čechomor, Tata Bojs, Hudba Praha, Sunflower Caravan, Garage, The Tap Tap, Václav Koubek a mnoho dalších účinkujících, kteří chtějí svým vystoupením podpořit Karla Schwarzenberga v druhém kole prezidentské volby, stále přibývá.

David Gaydečka, spoluorganizátor klubové noci, k tomu dodává: „Jsme rádi, že se takové množství klubů a hudebníků do této akce připojilo. Karel Schwarzenberg má velkou podporu a věříme, že se umělcům podaří přesvědčit nerozhodnuté voliče o tom, že se blíží zásadní rozhodnutí“.

Aktuální informace lze najít na stránkách volimkarla.cz/nedelninocskarlem/.


Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Kontroly hazardu v Ústeckém kraji nepolevují

Dalších třináct nelegálně provozovaných herních zařízení, tzv. kvízomatů, zadrželi v uplynulých dnech ústečtí celníci.

Post

Teplice budou ve dnech od 8. do 10. února patřit čokoládě

Milovníci sladkého a čokolády by neměli ve dnech 8. až 10. února chybět v obchodním centru Galerie v Teplicích, kde se uskuteční Čokoládový festival.

Post

Hasiči mají za sebou rušnou Silvestrovskou noc

Celkem 176 požárů zaměstnalo hasiče v České republice během silvestrovských oslav. To je o 27 víc než v loňském roce a o 63 víc než v roce předloňském

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA