KULTURA / Hudba

16.1.2013

Proč Tomáš Klus neuspěl v SuperStar? Víme, kdo ho poslal domů

Hudební show SuperStar se vrací s novými talenty, moderátory a v nové podobě už na jaře. Věděli jste ale, že v minulých letech se v soutěži snažil prosadit například i Tomáš Klus? Víme, kdo ho poslal "hrát do klubů".

Loňský rok byl pro Tomáše Kluse skutečně zásadní. Zahrál si ve filmu, poznal novou lásku, s níž čeká svého prvního potomka, ale především zazářil jako zpěvák. Klus totiž zvítězil v anketě Český slavík Mattoni a pro uplynulý rok se tak stal nejlepším zpěvákem Česka.

Vraťme se ale o pár let zpátky. Píše se rok 2005 a tehdy ještě neznámý zpěvák se dostává mezi 75 nejlepších finalistů druhé řady SuperStar. Doufá, že se mu splní jeho velký sen. Zastání našel v porotci soutěže Michalu Horáčkovi. Další z porotců Ondřej Soukup je zásadně proti tomu, aby v soutěži pokračoval. Rozhodující slovo má ale nakonec Gábina Osvaldová, která začínajícího zpěváka posílá hrát do klubů.

Tomáše neúspěch v SuperStar neodradil, v malých klubech se prosadil a probojoval se až mezi nejlepší zpěváky Česka. Prohru tehdy bral sice jako facku, ale jak se nechal slyšet neúspěch ho dostal dál, než kdyby vyhrál.

Nová éra začíná

V roce 2005 v SuperStar zvítězil Vlasta Horváth, na druhém místě pak skončil Petr Bende. Už na jaře ale odstartuje nová éra této hudební show.

Celé jaro budou provázet televizní diváky i soutěžící novou SuperStar nejlepší mladí moderátoři obou zemí Zorka Kepková a Roman Juraško. Jedná se o výjimečné talenty, které ve výběru porazily mnohem zvučnější jména a pro které je SuperStar odrazovým můstkem k hvězdné kariéře.

V první fázi soutěže, než se do rozhodování vloží televizní diváci, budou mít osudy zpěvaček a zpěváků v rukou porotci Ewa Farna, Ondřej Soukup a Pavol Habera. Nová SuperStar přinese také mnohem více live přenosů, v nichž budou už rozhodovat televizní diváci.

Osudy talentovaných zpěvaček a zpěváků budou diváci ovlivňovat více než dvě třetiny soutěže. Důraz bude kladen také na poutavé lidské příběhy talentů a chybět nebude ani reality show. Rodící se hvězdy – soutěžící SuperStar – budou totiž bydlet ve společné vile, kam se prostřednictvím kamer budou moci dostat i televizní diváci a ztotožnit se s životy svých oblíbenců.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Plzeň v Teplicích jen remizovala

Svěřenci trenéra Pavla Vrby vedli po prvním poločase zásluhou krásné rány Lukáše Kalvacha, nicméně dobře hrající Teplice dokázaly ve druhém poločase v

Post

Expedice Tomáše Petrečka se na K2 dostala do výšky 8100 m.n.m. bez použití kyslíku

Výprava ve složení Tomáš Petreček, Marek Novotný a Pavol Lupták vyrazila v půlce července do pákistánské části Himalájí. Trojice měla v plánu usilovat

Post

Baník opět doma prohrál, body vezou domů Teplice

Ani napodruhé to doma Baníku v této sezoně nevyšlo a prohrál s Teplicemi 0:1. Navzdory tlaku, šancím i možnosti kopat penaltu.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA