KULTURA / Hudba

16.1.2013

Iveta Bartošová: Chci být porotkyní v pěvecké soutěži!

Iveta Bartošová (46) opět šokovala Česko, když na domácím videu hodnotí výkon talentované zpěvačky. Bartošové ale domácí video nestačí. Rozhodla se, že chce zasedat v porotě pěveckých soutěží!

Z videa a z Ivetiných reakcí je zřejmé, že kdysi dávno opravdu měla se zpěvem něco společného a tak hodnocení mladé zpěvačky nebylo scestné. Bartošová sama přiznala, že teplé místečko v porotě by se jí zamlouvalo, ale finanční ohodnocení je také důležité. “Musela bych si to rozmyslet a záleželo by i na tom, jaká by ta nabídka vůbec byla,“ řekla Aha! Zpěvačka.

Milenec a manažer v jedné osobě Josef Rychtář (54) stojí samozřejmě při své partnerce a Ivetu si sedící za pultem a rozhodující o mladých zpěvácích dokáže živě představit. “Iveta by se toho zhostila určitě velmi slušně. Má zájem pomáhat mladým talentům a za 30 let, co zpívá, umí rozpoznat, jestli v tom hlase něco je,“ brání Bartošovou Rychtář. “Nechtěla by miliony, je skromná. Byla by to věc dohody,“ dodal Josef.

To, že se Bartošová vidí jako porotkyně v pěvecké soutěži je jedna věc, ale to, jak by na ni reagovali příchozí “skoro“ zpěváci je věc druhá. Vždyť Iveta už žádnou super zpěvačkou není. Nekoncertuje, nevydává desky. To, že by měla zasedat v porotě, pobavilo i právě porotce ze soutěže Jara Slávika. “A na co že by si hrála? Na zpěvačku?“ řekl Aha!

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Kontroly hazardu v Ústeckém kraji nepolevují

Dalších třináct nelegálně provozovaných herních zařízení, tzv. kvízomatů, zadrželi v uplynulých dnech ústečtí celníci.

Post

Teplice budou ve dnech od 8. do 10. února patřit čokoládě

Milovníci sladkého a čokolády by neměli ve dnech 8. až 10. února chybět v obchodním centru Galerie v Teplicích, kde se uskuteční Čokoládový festival.

Post

Hasiči mají za sebou rušnou Silvestrovskou noc

Celkem 176 požárů zaměstnalo hasiče v České republice během silvestrovských oslav. To je o 27 víc než v loňském roce a o 63 víc než v roce předloňském

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA