KULTURA / Hudba

16.1.2013

Iveta Bartošová: Chci být porotkyní v pěvecké soutěži!

Iveta Bartošová (46) opět šokovala Česko, když na domácím videu hodnotí výkon talentované zpěvačky. Bartošové ale domácí video nestačí. Rozhodla se, že chce zasedat v porotě pěveckých soutěží!

Z videa a z Ivetiných reakcí je zřejmé, že kdysi dávno opravdu měla se zpěvem něco společného a tak hodnocení mladé zpěvačky nebylo scestné. Bartošová sama přiznala, že teplé místečko v porotě by se jí zamlouvalo, ale finanční ohodnocení je také důležité. “Musela bych si to rozmyslet a záleželo by i na tom, jaká by ta nabídka vůbec byla,“ řekla Aha! Zpěvačka.

Milenec a manažer v jedné osobě Josef Rychtář (54) stojí samozřejmě při své partnerce a Ivetu si sedící za pultem a rozhodující o mladých zpěvácích dokáže živě představit. “Iveta by se toho zhostila určitě velmi slušně. Má zájem pomáhat mladým talentům a za 30 let, co zpívá, umí rozpoznat, jestli v tom hlase něco je,“ brání Bartošovou Rychtář. “Nechtěla by miliony, je skromná. Byla by to věc dohody,“ dodal Josef.

To, že se Bartošová vidí jako porotkyně v pěvecké soutěži je jedna věc, ale to, jak by na ni reagovali příchozí “skoro“ zpěváci je věc druhá. Vždyť Iveta už žádnou super zpěvačkou není. Nekoncertuje, nevydává desky. To, že by měla zasedat v porotě, pobavilo i právě porotce ze soutěže Jara Slávika. “A na co že by si hrála? Na zpěvačku?“ řekl Aha!

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Plzeň v Teplicích jen remizovala

Svěřenci trenéra Pavla Vrby vedli po prvním poločase zásluhou krásné rány Lukáše Kalvacha, nicméně dobře hrající Teplice dokázaly ve druhém poločase v

Post

Expedice Tomáše Petrečka se na K2 dostala do výšky 8100 m.n.m. bez použití kyslíku

Výprava ve složení Tomáš Petreček, Marek Novotný a Pavol Lupták vyrazila v půlce července do pákistánské části Himalájí. Trojice měla v plánu usilovat

Post

Baník opět doma prohrál, body vezou domů Teplice

Ani napodruhé to doma Baníku v této sezoně nevyšlo a prohrál s Teplicemi 0:1. Navzdory tlaku, šancím i možnosti kopat penaltu.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA